رئیس انجمن سینماداران: نیم‌بها شدن بلیط سینماها را تکذیب می‌کنم!

نیم‌بها شدن بلیط سینماها را تکذیب می‌کنم!

واجینو : محمد قاصد اشرفی رئیس انجمن سینماداران در تماس تلفنی به تسنیم نسبت به قیمت‌ نیم‌بهای بلیط‌های سینما اظهار بی‌اطلاعی کرد.

این مدیر سالن سینمایی کشور بیان کرد که در حال حاضر چنین مصوبه‌ای را ما نداشتیم و اولین بار است که می‌شنویم. البته ما برای جذب مخاطبین هرکاری که بتوانیم انجام می‌دهیم و از حداقل‌ امکاناتی که داریم استفاده می‌کنیم.

وی در ادامه بیان کرد که به عنوان رئیس انجمن سینماداران از چنین توافقی بی‌اطلاعم البته ناراحتی من از این نیست که چنین تصمیمی گرفته شود زیرا به نفع مخاطبین عزیز سینما است که با کمک آنان سینما دایر است اما از اینکه سرنوشت این انجمن دست خودش نیست و برای آن در پشت پرده تصمیم می‌گیرند ناراحتم. واقعاً این تصمیم توسط توسط کجا گرفته شده است؟ چرا رسانه‌ها منبع خبر را ذکر نمی‌کنند؟

نیم‌بها شدن بلیط سینماها را تکذیب می‌کنم!

این مهم است که  ما به عنوان سینماداران مملکت نباید از تصمیمی که برای ما می‌گیرند خبر داشته باشیم. این رویه واقعاً به ضرر سینما است. افرادی این تصمیم را می‌گیرند که ۵۰ درصد منافع سینمادار را هم در نظر نمی‌گیرند.

بنابراین تمام تصمیماتی که در این زمینه گرفته‌اند را تکذیب می‌کنم و مورد قبول هیأت مدیره انجمن سینماداران نمی‌دانم.  

اشرفی در پایان خاطر نشان ساخت در صورتی که دولت ما به التفاوت سهم تهیه‌کننده و سینمادار را با توجه به نیم‌بها شدن بدهد می‌توانیم روی این طرح تأمل کنیم.

بخوانید  سید محمدجواد یاسینی درگذشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *