ماجرای یک پوستر

ماجرای یک پوستر

واجینو : انتشار پوستری در صفحه سایت دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب با واکنش‌های مقام‌های رژیم صهیونیستی روبرو شد.

 سایت دفتر حفظ و نشر آثار رهبر معظم انقلاب (khamenei.ir)روز سه‌شنبه طرحی را با عنوان «قدس، خرمشهر دیگر می‌شود» را بمناسبت در پیش بودن روزجهانی قدس به چند زبان منتشر کرد.

در بخشی از پوستر نوشته شده: «راه‌حل نهایی؛ مقاومت تا همه پرسی» استفاده از این عبارت مورد توجه بسیاری از رسانه‌ها قرار گرفت.

حتی نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی نیز به این موضوع واکنش نشان داد. وی مدعی شد که استفاده از عبارت راه‌حل نهایی (The final solution) در این طرح یادآور طرح «راه‌حل نهایی» نازی‌ها برای نابودی یهودیان است.

89465546

اما ساعتی بعد صفحه توئیتر منتسب به رهبر انقلاب در پاسخ به این فرافکنی نتانیاهو بخشی از فرمایشات حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در دیدار مسئولان نظام، مهمانان شرکت‌کننده در کنفرانس وحدت اسلامی، سفیران کشورهای اسلامی و جمعی از قشرهای مختلف مردم که در ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ برگزار شده بود را منتشر کرد.

13990301000094 Test NewPhotoFree

رهبر معظم انقلاب در این دیدار فرمودند: محو دولت اسرائیل به معنای محو یهودیان نیست. ما با مردم یهود کاری نداریم. محو اسرائیل یعنی مردم مسلمان، مسیحی و یهودی فلسطین، خودشان دولتشان را انتخاب بکنند و بیگانگان و اوباشی مثل نتانیاهو را بیرون کنند.

بخوانید  عربستان سعودی پرداخت مزایا را لغو می کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *