چالش خاطره بازی با تئاتر

est PhotoN 1
پردیس تئاتر شهرزاد طی فراخوانی از تماشاگران تئاتر دعوت کرد تا با انتشار متن و عکس از خاطره های تئاتری و دلتنگی هایشان برای تئاتر در ایام ویروس کرونا بگویند.

با شیوع ویروس کرونا سالن‌های تئاتر هم با شروع قرنطینه خانگی دست از کار کشیدند و تا اطلاع ثانوی تئاتر تعطیل هستند. اما این تعطیلی‌های ضروری، نباید باعث شود که تماشاگرن تئاتر ارتباطشان با سالن های تئاتری قطع شود.

پردیس تئاتر شهرزاد در رویکردی جدید بنا دارد با چالش خاطره بازی با تئاتر، این ارتباط را محکم نگه دارد. در این چالش جدید قراراست که مخاطبان از دلتنگی برای تئاتر و خاطره هایشان از سالن های تئاتر بگویند.

در این اطلاعیه از تماشاگران خواسته شده که با انتشار عکس و متن هایشان در اینستاگرام، به این چالش بپیوندند.

سالن تئاتر برای هر کسی یه مفهومی داره. هر کدوم از ما با قدم گذاشتن تو سالن، یاد يه لحظه از نمایش يا يه كسي  ميوفتیم. چي شما رو به ياد تئاتر شهرزاد ميندازه ؟ کدوم عکسی که ثبت کردین براتون پر از خاطره است در این مجموعه؟ در این روزهای کرونایی از خاطرات تئاتری پیش از کرونا بگویید. بگویید چقدر دلتان برای تئاتر تنگ شده است.

برای شرکت در خاطره بازی تئاتر شهرزاد،  از شما دعوت می کنیم که با آپلود عکس و كپشن ( متن ) ازخاطره ها و تجربه های شیرین تماشای تئاتری بگین، بگین چقدر دلتون برای تئاتر تنگ شده و بنویسین که “دوست دارین تئاتر شهرزاد چطوری باشه  ؟

بخوانید  1. مهندسی فرهنگی چیست؟

شاید خوشتان بیایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *